Forest Fruit theezakjes – Frank About Tea

Fruitig, bloemig en vol

 3,99 incl. BTW
Forest Fruit theezakjes van Frank About Tea, zwarte bosvruchtenthee, De Heeren van 17
Forest Fruit theezakjes van Frank About Tea, verpakking met 20 zakjes, De Heeren van 17
Forest Fruit theezakjes van Frank About Tea, zwarte bosvruchtenthee, De Heeren van 17
Forest Fruit theezakjes van Frank About Tea, verpakking met 20 zakjes, De Heeren van 17

Forest Fruit is een zwarte bosvruchtenthee zoals hij hoort te zijn: bomvol fruit, maar zonder de bittere nasmaak. Framboos, braam, aardbei, zwarte bes en bosbes geven de volle Ceylon-thee een fruitig, licht bloemig karakter. Een vrolijke thee voor elk moment, in een plasticvrij theezakje van maïsvezel.

Zetadvies: 1 theezakje per kop · 3 à 5 minuten · 95°C

Liever eerst langskomen? Maak een afspraak

  • JURA Premium Partner
  • Exclusieve thee, koffie & bonbons
  • Unieke en smaakvolle geschenken
  • Winkel in Veenendaal
Forest Fruit theezakjes van Frank About Tea, zwarte bosvruchtenthee, De Heeren van 17
Forest Fruit theezakjes van Frank About Tea, verpakking met 20 zakjes, De Heeren van 17
Forest Fruit theezakjes van Frank About Tea, zwarte bosvruchtenthee, De Heeren van 17
Forest Fruit theezakjes van Frank About Tea, verpakking met 20 zakjes, De Heeren van 17
ster icoon

JURA koffiemachines

Premium partner

Koffiebonen icon

Koffie, thee en bonbons

Exclusieve producten

Cadeau-Icon

Perfecte geschenken

Uniek en smaakvol

Winkel-Icon

Onze winkel

In hartje Veenendaal

Product omschrijving

Bosvruchten en thee zijn een klassieke combinatie, maar te vaak overheerst de bitterheid het fruit. Forest Fruit doet het anders. Een royale hand vol echte bosvruchten, framboos, braam, aardbei, zwarte bes en bosbes, geeft deze thee een gulle, fruitige geur die u al bij het openen van het zakje tegemoetkomt.

De volle, stevige smaak van Ceylon-thee vormt de basis, met van nature al een vleugje zwarte bes. Daaroverheen komt het fruit, zacht en bloemig, zonder scherpe randjes. Een thee die rond en aangenaam blijft, kop na kop.

Forest Fruit is een fijne thee voor tussendoor en smaakt warm net zo goed als koud gezet op een zomerse dag. De thee zit in twintig plasticvrije theezakjes van biologisch afbreekbare maïsvezel.

Eigenschappen

Samenstelling

,

Theesoort

Smaaktonen

Bloemig, Fruitig, Vol

Moment

Opwekkend, Tussendoor

Zetadvies

Gebruik water van 95°C en giet dit over één theezakje in een kop of glas. Laat 3 à 5 minuten trekken, afhankelijk van hoe krachtig u de thee wilt. Haal daarna het zakje eruit om bitterheid te voorkomen. Eén zakje is goed voor één ruime kop.

Ingrediënten

Ingrediënten: zwarte thee (Ceylon), framboos, braam, aardbei, zwarte bes, bosbes, natuurlijk bosvruchtenaroma. Biologisch geteeld.
Herkomst: Sri Lanka (thee)
Inhoud: 20 theezakjes, plasticvrij en biologisch afbreekbaar.
Bewaren: droog, koel en uit het licht, bij voorkeur in een gesloten verpakking.
Allergenen: bevat geen bekende allergenen. Biologisch, vegan en glutenvrij. Geproduceerd in een omgeving waar ook andere thee- en kruidensoorten worden verwerkt.

Over Frank About Tea

Frank About Tea is een thee met een missie. Oprichters Valerie en David begonnen het merk om de thee-industrie eerlijker te maken: pure, biologische ingrediënten, rechtstreeks ingekocht bij geselecteerde theetuinen in onder andere Sri Lanka en Kenia. De theezakjes zijn gemaakt van biologisch afbreekbare maïsvezel en dus volledig plasticvrij. De thee wordt klimaatpositief geproduceerd en 2% van de omzet gaat naar opleiding en ondersteuning van de theeboeren en hun gemeenschap. Zo drinkt u een kopje waar u met een gerust hart van geniet.