Glimlach van Mona Lisa
Delicaat, bloemig en romantisch
Glimlach van Mona Lisa is een zachte groene theemelange met rozenblaadjes, aardbeistukjes en aroma. Delicaat, bloemig-fruitig en romantisch van karakter. Een thee die verrast met zijn zachtheid en elegantie, voor wie houdt van lichte, fruitig-bloemige smaken.
Zetadvies — 1 maatschep per kopje · 2–3 minuten · 75–80°C
| Aantal | Korting | Aanbiedingsprijs |
| 3 | 5% | 5,65 |
| 4 + | 10% | 5,36 |
JURA koffiemachines
Premium partner
Koffie, thee en bonbons
Exclusieve producten
Perfecte geschenken
Uniek en smaakvol
Onze winkel
In hartje Veenendaal
Product omschrijving
Glimlach van Mona Lisa dankt zijn naam aan de beroemde, subtiele glimlach van Leonardos meesterwerk: een glim lach die zacht, delicaat en vol verrassing is. Deze groene theemelange heeft hetzelfde karakter: rozenblaadjes en aardbeistukjes geven de thee een zachte, bloemig-fruitige uitstraling die bij elke slok opnieuw aangenaam verrast.
In de kop toont Glimlach van Mona Lisa een helder, lichtgroen vocht met een aangenaam bloemig-fruitig aroma. De smaak is zacht en toegankelijk: de lichte basis van groene thee, de delicate rozentoon en de subtiele aardbeizoetheid als accent. Licht en romantisch van karakter.
Een uitstekende keuze voor een verwennend theemoment. Puur te drinken, warm of koud. Mooi te serveren bij een feestelijk moment of als geschenk voor de theeliefhebber.
Eigenschappen
| Theesoort | |
|---|---|
| Samenstelling | |
| Smaaktonen | Bloemig, Delicaat, Fruitig |
| Moment | Opwekkend, Tussendoor |
Zetadvies
Gebruik water van 75 tot 80°C en neem 2 gram thee per 200 ml. Laat 2 tot 3 minuten trekken. De rozenblaadjes geven een delicate bloemige toon af; een langere trektijd kan de groene thee licht bitter maken.
Ingrediënten
Ingrediënten: groene thee, rozenblaadjes, aardbeistukjes, aroma.
Herkomst: China/diverse herkomst
Inhoud: 100 gram losse thee
Bewaren: droog, koel en uit het licht, bij voorkeur in een gesloten verpakking.
Allergenen: bevat geen bekende allergenen. Geproduceerd in een omgeving waar ook andere thee- en kruidensoorten worden verwerkt.
Misschien ook naar uw smaak
Bloemige en romantische theeën
Accessoires bij deze thee
