Het geschenk van de Nijl
Exotisch, gelaagd en verrassend
Het Geschenk van de Nijl is een exotische rooibos thee met citroengras, banaan, honing, chilipepertjes, kokosolie, citrusschil en sinaasappelbloesem. Gelaagd, exotisch en cafeïnevrij. Een thee met een verrassende, warme pit op de afdronk.
Zetadvies — 1 maatschep per kopje · 5–7 minuten · 95–100°C
| Aantal | Korting | Aanbiedingsprijs |
| 3 | 5% | 5,56 |
| 4 + | 10% | 5,27 |
JURA koffiemachines
Premium partner
Koffie, thee en bonbons
Exclusieve producten
Perfecte geschenken
Uniek en smaakvol
Onze winkel
In hartje Veenendaal
Product omschrijving
Het Geschenk van de Nijl is een exotische en veelzijdige rooibosmelange met een breed palet aan ingrediënten die doen denken aan een markt in Noord-Afrika: citroengras voor frisheid, banaan voor een zachte zoetheid, honing voor diepgang, chilipepertjes voor een verrassende pit, kokosolie voor een vleugje tropisch karakter en sinaasappelbloesem voor een bloemige afdronk. Gelaagd en bijzonder.
In de kop toont Het Geschenk van de Nijl een warm roodbruin vocht met een aangenaam exotisch-fris aroma. De smaak is complex en uitnodigend: de rooibos als warme basis, de citrusgrastoets en banaan als tropische accenten, de honing als zachte zoetheid en de chili als verrassende, warme pit op de afdronk. Een thee die vraagt om een tweede kop.
Cafeïnevrij en een bijzondere keuze voor liefhebbers van exotische theeën. Puur te drinken, warm of als koude zomerdrank.
Eigenschappen
Zetadvies
Gebruik water van 95 tot 100°C en neem 2 gram thee per 200 ml. Laat 5 tot 7 minuten trekken. Rooibos wordt niet bitter bij langere trektijd. Puur te drinken voor het volledige exotische profiel met de warme pit van chili op de afdronk.
Ingrediënten
Ingrediënten: rooibos, citroengras, stukjes banaan, suiker, honing, kokosolie, chilipepertjes, citrusschil, aroma, sinaasappelbloesem.
Herkomst: Zuid-Afrika/diverse herkomst
Inhoud: 100 gram losse thee
Bewaren: droog, koel en uit het licht, bij voorkeur in een gesloten verpakking.
Allergenen: bevat geen bekende EU-allergenen. Let op: bevat chili, niet geschikt voor personen met een gevoeligheid voor pikant. Geproduceerd in een omgeving waar ook andere thee- en kruidensoorten worden verwerkt.
Misschien ook naar uw smaak
Exotische en bijzondere rooibos theeën
Accessoires bij deze thee
