Exclusieve koffiemelange – Proefpakket – koffie

Samengesteld met zorg. Proef het verschil.

Vanaf  47,95 incl. BTW

Drie karakters, één pakket. De Exclusieve Mélange van De Heeren van 17, Koffie Thee Lokaal Delicious en Taste & Tools laat u kennismaken met drie zorgvuldig samengestelde blends van aromatisch en kruidig tot vol en verfijnd, met tonen van melkchocolade, kaneel en een zachte, elegante afdronk.

Slow roast bonen, 3 × 500 gram

Liever eerst langskomen? Maak een afspraak

  • JURA Premium Partner
  • Exclusieve thee, koffie & bonbons
  • Unieke en smaakvolle geschenken
  • Winkel in Veenendaal
ster icoon

JURA koffiemachines

Premium partner

Koffiebonen icon

Koffie, thee en bonbons

Exclusieve producten

Cadeau-Icon

Perfecte geschenken

Uniek en smaakvol

Winkel-Icon

Onze winkel

In hartje Veenendaal

Product omschrijving

Exclusieve Melange Proefpakket | De drie winkels, één koffie-ervaring

Koffie vertelt altijd een verhaal over de grond waarop de boon groeide, de handen die hem selecteerden, en de keuzes die werden gemaakt in de brander. Dit proefpakket brengt drie verhalen samen in één doos: de Exclusieve Melange van De Heeren van 17 uit Veenendaal, van Koffie Thee Lokaal Delicious uit Hoogland en van Taste & Tools uit Zeist. Drie locaties, drie karakters, één gedeelde overtuiging dat koffie het waard is.

De mélange van De Heeren van 17 is aromatisch en karaktervol, met een volle en kruidige smaak die zich in het begin krachtig aankondigt en geleidelijk opent naar een zacht zoete, elegante afdronk. Een koffie die past bij het eerste kopje van de ochtend, maar evengoed bij een rustig moment midden op de dag.

De Koffie Thee Lokaal Delicious melange is voor wie houdt van body en diepgang: robuust van karakter, vol en kruidig, met noten die de smaak ronden en een afdronk die langer blijft dan verwacht. Stevig zonder hard te zijn een blend voor de liefhebber die weet wat hij zoekt.

De melange van Taste & Tools onderscheidt zich door verfijning: een volle, romige body met tonen van melkchocolade, kaneel en vanille, afgerond met een subtiele hint van gedroogde bessen. De afdronk is warm en zacht, met een elegante diepgang die bij elke slok iets nieuws onthult.

Alle drie de mélanges zijn samengesteld door Judith van Mocca d’Or en worden aangeboden als slow roast bonen van 500 gram geschikt voor vrijwel elke koffiemethode. Het pakket is samengesteld met de aandacht die u van onze winkels gewend bent.

Eigenschappen

Gewicht N/B
Single of blend

Blend

Merk