Sage the Group Head Cleaner 12x5g

Zetgroep grondig schoon

 34,90 incl. BTW
Sage the Group Head Cleaner 12x5g, reinigingstabletten voor de zetgroep

Na verloop van tijd zetten koffieolie en fijne resten zich vast in de zetgroep, wat de smaak dof maakt. De Sage Group Head Cleaner reinigt de groep grondig via een backflush, zodat elke espresso weer helder smaakt. Deze verpakking bevat twaalf voorgedoseerde tabletten.

Liever eerst langskomen? Maak een afspraak

  • JURA Premium Partner
  • Exclusieve thee, koffie & bonbons
  • Unieke en smaakvolle geschenken
  • Winkel in Veenendaal
Sage the Group Head Cleaner 12x5g, reinigingstabletten voor de zetgroep
ster icoon

JURA koffiemachines

Premium partner

Koffiebonen icon

Koffie, thee en bonbons

Exclusieve producten

Cadeau-Icon

Perfecte geschenken

Uniek en smaakvol

Winkel-Icon

Onze winkel

In hartje Veenendaal

Product omschrijving

Elke shot laat kleine hoeveelheden koffieolie en fijne deeltjes achter in de zetgroep. Onopgemerkt stapelt dat zich op en gaat het ten koste van de smaak en de doorstroming. Een periodieke reiniging met deze tabletten houdt de groep schoon en de koffie zuiver.

De tabletten zijn voorgedoseerd en bedoeld voor het backflushen van machines met een dichte filterbak. U plaatst een tablet, laat de machine een spoelcyclus draaien en spoelt daarna na. Zo verwijdert u opgehoopte olie op de plek waar handmatig schoonmaken niet komt. Deze verpakking bevat twaalf tabletten.

Hoe vaak u reinigt hangt af van hoeveel u zet; wekelijks is voor de fanatieke koffiezetter een goede richtlijn. Voor wie de smaak van zijn machine zuiver wil houden, is dit onmisbaar onderhoud. Een kleine handeling met een merkbaar verschil in de kop.

Eigenschappen

Productfilter

Merk

Gebruiksadvies

Plaats de dichte filterbak in de portafilter en leg er één tablet in. Zet de portafilter in de zetgroep en start de spoel- of reinigingscyclus van uw machine, zodat het water onder druk terugstroomt (backflush). Herhaal de cyclus enkele keren en spoel daarna na met schoon water, tot er geen resten meer zichtbaar zijn.

Specificaties

Inhoud: 12 tabletten van 5 gram
Gebruik: Reinigen van de zetgroep via backflush
Geschikt voor: Sage-espressomachines met dichte filterbak
Merk: Sage